HISTORIA

"Autorytet w dzidzinie olejów do włosów"

Macadmia Natural Oil zaostała założona w roku 2009 i oferowała kolekcję produktów do regeneracji włosów zawierającą odżywcze oleje z orzechów makadamii, które rewitalizują słabe i zniszczone włosy. Marka została światowym liderem w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji włosów, z dystrybucją w najznakomitszych salonach fryzjerskich w 77 krajach na świecie.

Pod koniec roku 2014 Macadamia Natural Oil przekształciła się w Macadamia Professional — markę łączącą doświadczenie i efektywność Macadamia Natural Oil, odzwierciedlające się w nowej linii produktów do każdego rodzaju włosów.

Nowa Macadamia Professional spełnia oczekiwania luksusowych salonów fryzjersko - kosmetycznych i oferuje nowe, innowacyjne produkty, skierowane zarówno do stylisty, jak i do konsumenta.

 

macadamia_pro_oil_complex_286x300.png

Produkty zawierające Macadamia Pro Oil Complex - unikalną  mieszankę oleju arganowego i z orzechów makadamii, bogatą w kwasy tłuszczowe Omega-7, 5, 3 oraz 9, która głęboko, acz nie obciążając fryzury, odżywia i regeneruje włosy od samych cebulek aż po końce.

Produkty do KAŻDEGO rodzaju włosów, od bardzo cienkich (delikatnych, łamliwych) po grube, rezystywne i ultra kręcone. Odpowiednie nawilżenie włosów i łatwość w stylizacji jest gwarantowana.

Dążymy do opracowania innowacyjnych, wysoce efektywnych produktów, które będą zawsze bezpieczne dla koloru włosów i zaspokoją potrzeby zarówno naszych stylistów, jak i konsumentów.

Używamy składników przyjaznych dla włosów i łagodnych dla skóry głowy. Zawsze zrobimy, co tylko w naszej mocy, by sprostać oczekiwaniom coraz to bardziej świadomego społecznie, ekologicznie i prozdrowotnego świata.

 

Przez tysiąclecia australijscy Aborygeni spożywali orzechy macadamia dla ich wysokiej wartości odżywczej i korzyści zdrowotnych. Dziś, olejek macadamia jest powszechnie szanowany za jego niezwykłe korzyści dla włosów, skóry i ogólnego zdrowia poprzez wpływanie na lśniące włosy i promienną cerę.

Olejek  z orzechów makadamii - jak to działa?

Niezwykle lekka i unikalna kompozycja olejków makadamii tworzy  niesamowite podobieństwo i zgodność z sebum  - naturalnym olejkiem,  który produkuje  skóra naszej głowy. To unikalne
podobieństwo pozwala olejkowi niezwykle efektywnie wnikać we włosy i skórę głowy, wchłaniając się i penetrując w zadziwiającym tempie. Dzięki swoim właściwościom przywraca włosom zdrowie, miękkość i połysk chroniąc zarazem przed chemikaliami, promieniami słońca i uszkodzeniami.

  

Argan Seed Oil, znany Marokańczykom jako złoty płyn, wykorzystywany był przez niezliczone pokolenia ze względu na jego dobroczynne skutki dla skóry, włosów, paznokci i działanie terapeutyczne. Ten rzadki i trudny do uzyskania olejek przywraca połysk i miękkość  włosom suchym, łamliwym oraz odżywia włosy zniszczone nadmierną stylizacją.

Olejek z nasion drzewa arganowego - jak to działa?

Olejek arganowy jest wyjątkowo bogaty w naturalną witaminę E, kwasy Omega 9, olejek lniany i kwasy tłuszczowe nienasycone . Ten wyjątkowy skład nadaje marokańskim kobietom efektu mocnych, gęstych i błyszczących włosów – od wieków obiektu zazdrości kobiet z innych krajów. Olejek arganowy jest jednym z najcenniejszych i najbogatszych emolientów (nawilżaczy) na Ziemi , odmładza włosy od nasady po same końce, zwiększając ich wytrzymałość, elastyczność i poprawiając ogólny stan zdrowia.

NEWSLETTER